• تلفن: 021.46042167
  • ایمیل: karibeh.ceo@gmail.com
  • ساعات کاری: 08:00-19:00

حکاکی شیشه

حکاکی شیشه توسط لیزر:

شیشه جزو متریال هایی است که به سختی میتوان عملیات مناسبی جهت چاپ و حکاکی برای آنها انتخاب کرد، از این رو حکاکی شیشه توسط لیزر جزو بهترین و مناسب ترین روش های حکاکی برای این ماده محسوب میشود.در حکاکی لیزر مقداری از سطح شیشه توسط اشعه لیزر خراشیده شده و مات میگردد و برای همیشه لوگو، برند، اسم و طرح دلخواهتان را بر روی سطح شیشه ماندگار کنید.
در حکاکی لیزر هیچ گونه محدودیت سایز و تعداد وجود ندارد و میتوانید به راحتی بر روی انواع هدایای تبلیغاتی (لیوان، ماگ، استند و …) عملیات حکاکی را انجام دهید.

حکاکی لیزری شیشه و آینه را به خدمات لیزری خود اضافه کنید. لیزر به طرز شگفت انگیزی برای سفارشی کردن انواع محصولات شیشه ای کاربرد دارد !

حکاکی لیزری شیشه، روشی نوین برای تزیین شیشه است که شامل حکاکی سطح شیشه و آینه یا محصولات از جنس شیشه است. حکاکی لیزری آینه و شیشه با دستگاه لیزر CO2 محصولاتی کاملا زیبا را خلق می کند. حک لیزر جلوه های خاصی، به آینه و شیشه می دهد.

دستگاه های حکاکی لیزری مخصوص غیرفلزات توانایی حکاکی شیشه و آینه را دارد. هر دو سمت آینه و شیشه (روی شیشه، پشت شیشه) قابلیت حکاکی با لیزر  توسط دستگاه لیزر حکاکی را دارا می باشد. حکاکی روی شیشه و آینه می تواند برای مقاصد تزئینی نظیر  تولید درب و پنجره ، صنایع دستی ،دکوراسیون داخلی هتل، رستوران، بانک، فروشگاه ها  و … یا حک کردن تصویر، طرح ، مارک ، لوگو ، چاپ لیزری عکس روی شیشه، حکاکی روی آینه و یا حکاکی روی کریستال، ساخت هدایای تبلیغاتی ، تولید لوازم بهداشتی ساختمانی ، خودرو سازی قابل استفاده می باشد.
حکاکی شیشه ای با دستگاه لیزر CO2، قسمت حک شده شیشه را مات می کند، به شما اجازه می دهد تا آرم های سفارشی و طرح های تقریبا هر محصول شیشه ای را بچرخانید.

کاربردهای حکاکی شیشه توسط لیزر:

– حکاکی ظروف شیشه ای صاف یا مدور

– حکاکی مارک یا متن بر روی محصولات در خط تولید

– حکاکی لیزری شیشه برای استفاده در دکوراسیون داخلی

– حکاکی آینه برای ساخت آینه های تزئینی زیبا…

مزایای استفاده از لیزر برای حکاکی بر روی شیشه:

– دقت آن بیشتر و نتیجه کار ظریف تر است
– امکان کار بر روی سطوح صاف و مدور وجود دارد
– با اسکن تصاویر و تبدیل آن ها به فایل کامپیوتری می توان به سرعت تصاویر مورد نظر را روی سطح شیشه حکاکی نمود

چه چیزی را می توانید با یک لیزر حکاکی کنید؟

امکان استفاده از لیزر برای پروژه های حکاکی شیشه ای بی پایان است. شما می توانید با حک لیزری لوگو و مشخصات، محصول تبلیغاتی خود را تبلیغ کرده و یا به سادگی هدیه ای برای یک دوست و با نام او حکاکی کنید، دستگاه لیزر می تواند به شما در خلق سریع، دقیق و با کیفیت کمک کند. تمام اینها بخش کوچکی از توانایی های لیزر است.
با استفاده از روتاری دستگاه لیزر قابلیت حک لیزری اجسام مدور شیشه ای نظیر لیوان، گلدان، بطری و … مهیا می کند. با این روش شما می توانید طرح و نقش مورد نظر خود را دور تا دور قطعه حکاکی نمایید.
خلاقیت شما هیچ حد و مرزی ندارد و هر آنچه در ذهنتان است قابل اجرا است. حکاکی لیزر آینه می تواند عناصر تزئینی و اشیاء دکوراتیو منحصر به فردی را خلق کند.