• تلفن: 021.46042167
  • ایمیل: karibeh.ceo@gmail.com
  • ساعات کاری: 08:00-19:00

حکاکی مقوا

حکاکی کاغذ و مقوا توسط لیزر:

برش لیزری و حکاکی لیزری، امکانات نامحدودی را برای صنعت کاغذ و مقوا ایجاد کرده است. حکاکی طرح های منحصر به فرد با دستگاه حک لیزری، محصولات جدیدی را خلق می کند. دقت و ظرافت برخی از دستگاه های لیزر به حدی است که می تواند حکاکی تصویر و نوشته را بر روی کاغذ ، مقوا، مقوای ماکت و … به صورت لایه برداری بسیار ظریف با دقت و ظرافت بسیار عالی انجام دهد. دستگاه های لیزر حکاکی قابلیت، سوراخکاری کاغذ و مقوا را دارند، که حتی امکان اجرای طرح های متنوع و جدید را به کاربر می دهد.با دستگاه های لیزر شما حتی می توانید کوچکترین حروف و طرح های گرافیکی دقیق و پیچیده را نیز حکاکی کنید.

حکاکی لیزری رنگ قسمتی از مواد که پردازش شده است را تغییر می دهد. حکاکی لیزری کاغذ سفید، رنگ کاغذ را  قهوه ای مایل به زرد می کند، زیرا گرمای لیزر، کاغذ را می سوزاند. گرمای لیزر ناشی از حکاکی لیزری کاغذهای رنگی، رنگدانه های رنگ کاغذ و رنگ قسمت لیزرکاری شده را تغییر می دهد. با این روش می توانید طرح های خلاقانه ای را به طرح خود اضافه و به عنوان رنگ از قابلیت حکاکی دستگاه لیزر استفاده کرد.

شما می توانید از  قابلیت حکاکی دستگاه  لیزری برای برش متریال هایی که ضخامت کمی دارند مانند کاغذ یا ورق فوم استفاده کنید. البته این قابلیت برای مواد بازتابنده یا ضخیم، کاربرد ندارد. دستگاه حک لیزری برای حک و ساخت کارت تبریک، کارت پستال ، جلد کتاب ، دعوت نامه ها، کارت ویزیت، کاغذ کادو، آگهی ها و بروشورهای کاغذی و مقوایی استفاده می شود.

مقوا یا کاغذ های فشرده اغلب در صنایع بسته بندی استفاده می شود، از این رو برای نشان دادن کالای شما بسیار حائز اهمیت است.ما به شما حکاکی مقوا های رنگی توسط لیزر را پیشنهاد میکنیم. چرا که اگر بجای حکاکی مقوا با لیزر به سمت چاپ بروید مجبور به ساخت کلیشه یا بالابردن تعداد سفارشاتتان می شوید.

کاربردهای لیزر بر روی مقوا و کاغذ:

– ساخت محصولات کاغذی و تزیینی با طرح های ظریف و پیچیده
– ساخت برگه های ضدجعل
– مارک زدن سر برگ های تبلیغاتی
– حکاکی نوشته، تصویر و طرح بر روی جعبه کادو

مزایای استفاده از لیزر برای حکاکی روی کاغذ و مقوا:

– قابلیت حکاکی لیزر انواع طرح های پیچیده
– ظرافت و دقت بالای نقوش
– سرعت و سهولت حکاکی طرح